Contact Emails (8.x-1.23) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Created
de: Erstellt

en: Recipients
de: Empfänger

en: Changed
de: Geändert

en: About
de: Über

en: Contact email
de: Kontakt E-Mail

en: Contact form
de: Kontaktformular

en: Recipient field
de: Empfänger Feld

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: Reply-to email
de: Antwort-E-Mail-Adresse
