Contact Emails (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Active
it: Attivo

en: Recipients
it: Destinatari

en: Form name
it: Nome scheda

en: About
it: Informazioni

en: Not applicable
it: Non applicabile
