Contact Emails (8.x-1.8) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता
