Contact Storage Remote (1.0.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Custom
ar: مخصص

en: Add condition
ar: إضافة شرط

en: Conditions
ar: الشروط

en: Property
ar: الخاصية

en: Condition
ar: شرط

en: contact form
ar: نموذج الاتصال

en: Info
ar: معلومات

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Setting
ar: إعداد

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل

en: Contact form
ar: استمارة الاتصال

en: condition
ar: شرط
