Contact Storage Remote (1.0.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Mail
lt: Paštas

en: Custom
lt: Savitas

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Condition
lt: Sąlyga

en: contact form
lt: kontaktų forma

en: Info
lt: Informacija

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: conditions
lt: sąlygos

en: Contact form
lt: Kontaktų formos
