Contact Us Form for Drupal 8.x and 9.x (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: Query
ar: استفسار

en: contact
ar: اتصال
