Contact Us Form for Drupal 8.x and 9.x (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Country
fr: Pays

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Query
fr: Requête

en: Contact Us
fr: Nous contacter
