Contacts (2.1.0) - en to ne translation catalogue (47 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: root
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Logo
ne: ब्याज

en: Roles
ne: भूमिका

en: Mode
ne: प्रकार

en: Color
ne: रंग

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Provides
ne: दिन्छ

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Index
ne: सूची

en: My account
ne: मेरो खाता

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
