Contacts (2.2.0) - en to ca translation catalogue (132 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Log
ca: Registre

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Yes
ca: Sí

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: root
ca: arrel

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Archive
ca: Arxiva

en: Icon
ca: Icona

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Region
ca: Regió

en: Layout
ca: Disposició

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Logo
ca: Logotip

en: Never
ca: Mai

en: Contacts
ca: Contactes

en: Roles
ca: Rols

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Merge
ca: Fusiona

en: Customer
ca: Client

en: Address
ca: Adreça

en: Members
ca: Membres

en: Role
ca: Rol

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Rows
ca: Files

en: Provides
ca: Proporciona

en: Profile
ca: Perfil

en: Operation
ca: Operació

en: Expiry
ca: Expiració

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Add Block
ca: Afegeix un bloc

en: People
ca: Gent

en: Parent term
ca: Terme pare

en: roles
ca: rols

en: Changed
ca: Canviat

en: Relationships
ca: Relacions

en: Relationship
ca: Relació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Photo
ca: Foto

en: Apply
ca: Aplica

en: Information
ca: Informació

en: Blocks
ca: Blocs

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Index
ca: Índex

en: Form
ca: Formulari

en: Add Section
ca: Afegeix una secció

en: My account
ca: El meu compte

en: Columns
ca: Columnes

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Person
ca: Persona

en: Account
ca: Compte

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: Go back
ca: Torna enrere

en: About
ca: Detalls

en: Member
ca: Membre

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Configure @block
ca: Configura @block

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ca: Necessiteu com a mínim un camp abans de poder configurar els vostres paràmetres de la taula

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
ca: Habilita l'estil "enganxat" del Drupal per la capçalera de taula (JavaScript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
ca: (L'efecte de capçalera enganxada no estarà actiu per la previsualització a continuació, només a la sortida en viu)

en: - All -
ca: - Tot -

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Archived
ca: Arxivat

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre

en: Group membership
ca: Membres del grup

en: The layout has been saved.
ca: S'ha desat la disposició.

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Caption for the table
ca: Llegenda per la taula

en: Table details
ca: Detalls de la taula

en: Summary title
ca: Títol del resum

en: Table description
ca: Descripció de la taula

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
ca: Proporcioneu detalls addicionals sobre la taula per augmentar l'accessibilitat.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Context assignments
ca: Assignacions de context

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
ca: Un títol associat semànticament amb la vostra taula per a una major accessibilitat.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
ca: Ja existeix un @entity_type amb @field_name %value.

en: Configure section
ca: Configura la secció

en: Edit layout for %label
ca: Edita la disposició per %label
