Contacts (2.2.2) - en to sr translation catalogue (34 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Archive
sr: Архива

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Mode
sr: Режим

en: Color
sr: Боја

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Rows
sr: Редови

en: Changed
sr: Промењен

en: My account
sr: Мој налог

en: Go back
sr: Предходни корак

en: View mode
sr: Врста приказа

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.

en: Context assignments
sr: Контекстуални задаци
