Contacts (2.2.3) - en to gu translation catalogue (54 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Log
gu: નોંધણી

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: root
gu: મૂળ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Never
gu: કદી નહી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Color
gu: રંગ

en: Role
gu: હોદો

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Rows
gu: હરોળો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: People
gu: લોકો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Relationships
gu: સંબંધો

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: My account
gu: મારું ખાતું

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Account
gu: ખાતુ

en: About
gu: વિશે
