Contacts Communication (1.0.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Sender
he: שולח

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Details
he: פרטים

en: Desc
he: יורד

en: Recipient
he: נמען

en: Sent
he: נשלח

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
