Contacts Communication (1.0.1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Mode
ar: النمط

en: Details
ar: التفاصيل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
