Contacts Communication (1.0.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Mode
az: Rejim

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Recipient
az: Alıcı

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
