Contacts Communication (1.0.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Subject
de: Betreff

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: All
de: Alle

en: Sender
de: Absender

en: Contacts
de: Kontakte

en: Mode
de: Modus

en: Desc
de: Absteigend

en: Recipient
de: Empfänger

en: Sent
de: Gesendet

en: Sort by
de: Sortierung

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Edit Link
de: Link bearbeiten

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
