Contacts Communication (1.0.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Mode
lt: Būdas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
