Contacts Events (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (160 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Private
ca: Privat

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Age
ca: Temps

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Back
ca: Enrere

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Maximum age
ca: Edat màxima

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Manage
ca: Gestiona

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Submitted
ca: Tramès

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Contacts
ca: Contactes

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: N/A
ca: No aplica

en: Price
ca: Preu

en: Customer
ca: Client

en: Amount
ca: Import

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Code
ca: Codi

en: By
ca: Per

en: Payment
ca: Pagament

en: Payments
ca: Pagaments

en: Day
ca: Dia

en: Table
ca: Taula

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Upcoming events
ca: Propers esdeveniments

en: Other
ca: Altres

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: First name
ca: Nom

en: Class
ca: Classe

en: Argument
ca: Paràmetre

en: Clone
ca: Clona

en: Expose
ca: Exposa

en: Operator
ca: Operador

en: Order
ca: Ordre

en: Close
ca: Tanca

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Gender
ca: Gènere

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Paid
ca: Pagat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: Changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Days
ca: Dies

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Red
ca: Vermell

en: Booked
ca: Reservat

en: Reference
ca: Referència

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Balance
ca: Saldo

en: Changed
ca: Canviat

en: Standard
ca: Estàndard

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Complete
ca: Finalitza

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Form
ca: Formulari

en: Surname
ca: Cognoms

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Application
ca: Aplicació

en: Available
ca: Disponible

en: year(s)
ca: any(s)

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Print
ca: Impressió

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: Embed
ca: Incrustra

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Tickets
ca: Tiquets

en: Creator
ca: Creador

en: Queue ID
ca: ID de la cua

en: Yellow
ca: Groc

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Colour
ca: Color

en: More info
ca: Més informació

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Total price
ca: Preu total

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Compact
ca: Compacta

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Upcoming
ca: Proper

en: Date and time
ca: Data i hora

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Allowed roles
ca: Rols permesos

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Unit price
ca: Preu unitari

en: Order number
ca: Número de comanda

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Master
ca: Mestre

en: Reduce
ca: Redueix

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: @entity types
ca: tipus d'@entity

en: - No value -
ca: - cap valor -

en: Add @bundle
ca: Afegeix @bundle

en: Choose the type of date to create.
ca: Escolliu el tipus de data a crear.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
