Contacts Events (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (65 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Code
ne: कोड

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
