Contacts Events (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (168 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Cost
sk: Náklady

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Maximum age
sk: Maximálna doba

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Manage
sk: Spravovať

en: Notes
sk: Poznámky

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Published
sk: Zverejnené

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: Payment
sk: Platba

en: Payments
sk: Platby

en: General
sk: Všeobecné

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: Events
sk: Udalosti

en: Upcoming events
sk: Budúce udalosti

en: Other
sk: Ostatné

en: First name
sk: Meno

en: Class
sk: Trieda

en: Clone
sk: Klonovať

en: Expose
sk: Ukázať

en: Operator
sk: Operátor

en: Order
sk: Poradie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Commerce
sk: Obchod

en: send
sk: odoslať

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Days
sk: Dni

en: Red
sk: Červená

en: Reference
sk: Referencia

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Balance
sk: Zostatok

en: Changed
sk: Zmenené

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Standard
sk: Štandardná

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Form
sk: Formulár

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Global
sk: Globálny

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Group Type
sk: Typ skupiny

en: Available
sk: Dostupné

en: year(s)
sk: rok(y)

en: Context
sk: Kontext

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Print
sk: Tlačiť

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Started
sk: Začaté

en: Embed
sk: Vložiť

en: Total paid
sk: Zaplatené celkom

en: Void
sk: Storno

en: Bookings
sk: Rezervácie

en: Yellow
sk: Žltá

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Total price
sk: Celková cena

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Upcoming
sk: Chystané

en: Booking
sk: Rezervácia

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Order balance
sk: Zostatok objednávky

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Reduce
sk: Znížiť

en: @entity types
sk: Typy @entity

en: - No value -
sk: - Žiadna hodnota -

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Sorting code
sk: Kód triedenia

en: Create a new order
sk: Vytvoriť novú objednávku

en: Strip trailing zeroes after the decimal point
sk: Odstránenie núl za desatinnou čiarkou

en: Strip trailing zeroes after the decimal point.
sk: Odstrániť koncové nuly za desatinnou čiarkou.

en: Search by username or email address
sk: Vyhľadávanie podľa používateľského mena alebo e-mailovej adresy

en: Form mode: @mode
sk: Režim formulára: @mode

en: Order item type
sk: Typ položky objednávky

en: Order item
sk: Položka objednávky

en: Void payment
sk: Storno platby

en: Display a set of order items in a table.
sk: Zobraziť položky objednávky v tabuľke.

en: Do not strip trailing zeroes after the decimal point.
sk: Za desatinnou čiarkou neodstraňovať koncové nuly.

en: Currency display
sk: Zobrazenie meny

en: Symbol (e.g. "$")
sk: Symbol (napr. "$")

en: Currency code (e.g. "USD")
sk: Kód meny (napr. "USD")

en: Currency display: @currency_display.
sk: Zobrazenie meny: @currency_display.

en: There are no order items yet.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne položky objednávky.

en: Past Bookings
sk: Minulé rezervácie
