Contacts Events (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (62 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ
