Contacts Events (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (90 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Back
az: Geri

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Manage
az: İdarə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: N/A
az: Yox

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: General
az: Əsas

en: Day
az: Gün

en: Table
az: Cədvəl

en: Other
az: Digər

en: Argument
az: Arqument

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Standard
az: Standart

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Form
az: Forma

en: Global
az: Qlobal

en: Available
az: Mövcuddur

en: Context
az: Kontekst

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Print
az: Çap et

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Date type
az: Tarix növü
