Content connected (2.1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: n/a
lt: n/d

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Other
lt: Kiti

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas
