Content Editing Messages (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Top
he: עליון

en: Error
he: שגיאה

en: Create
he: יצירה

en: Bottom
he: למטה

en: Custom
he: מותאם

en: Warning
he: אזהרה

en: Plain
he: פשוט

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Info
he: מידע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Delete message
he: מחיקת הודעה

en: Text format
he: מבנה טקסט
