Content Editing Messages (8.x-1.7) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Error
gu: ભુલ

en: Create
gu: બનાવો

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
