Content Editing Messages (8.x-1.8) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Top
ne: माथि

en: Error
ne: त्रुटि

en: Create
ne: सिर्जना

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Info
ne: जानकारी

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
