Content Editing Messages (8.x-1.9) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Error
sr: Грешка

en: Text format
sr: Формат текста

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
