Content Export YAML (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Action
ar: إجراء

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: End
ar: النهاية

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Completed @current of @total.
ar: تم @current من @total.
