Content Export YAML (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Action
az: Fəaliyyət

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Completed @current of @total.
az: @total -ın @current tamamlandı.
