Content Export YAML (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Action
lt: Veiksmas

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: End
lt: Pabaiga

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.
