Content hub tree (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: disabled
az: söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Menu link
az: Menyu linki
