Content hub tree (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: disabled
ar: معطَّل

en: Action
ar: إجراء

en: Updated
ar: التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Menu link
ar: رابط القائمة
