Content Insights Report (1.0.8) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Reset
uk: Скинути

en: Field
uk: Поле

en: Updated
uk: Оновлено

en: Total
uk: Всього

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Revisions
uk: Редакції

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Total:
uk: Загалом:

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: About
uk: Про модуль

en: Report
uk: Звіт

en: All nodes
uk: Всі матеріали

en: Direction
uk: Напрям

en: Created by
uk: Створив(ла)

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Moderation State
uk: Стан модерації
