Content Insights Report (1.0.9) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Field
hu: Mező

en: Updated
hu: Frissítve

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Revisions
hu: Változatok

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Total:
hu: Összesen:

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: About
hu: Leírás

en: Published:
hu: Közzétéve:

en: Report
hu: Beszámoló

en: All nodes
hu: Minden tartalom

en: Direction
hu: Irány

en: Created by
hu: Létrehozta

en: - Any -
hu: - Bármely -
