Content Insights Report (1.0.10) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Field
ar: الحقل

en: Updated
ar: التحديث

en: Total
ar: المجموع

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Nodes
ar: العقد

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Total:
ar: المجموع:

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: About
ar: حول

en: Direction
ar: الاتجاه

en: - Any -
ar: - اختر -
