Content locking (anti-concurrent editing) (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Types
az: Tiplər

en: Content type
az: Kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Break lock
az: Kilidi sındır

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu
