Content locking (anti-concurrent editing) (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
