Content locking (anti-concurrent editing) (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ

en: Node
ml: നോഡ്
