Content locking (anti-concurrent editing) (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Node
lt: Mazgas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: disable
lt: išjungti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Unlock
lt: Atrakinti
