Content locking (anti-concurrent editing) (8.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
