Content locking (anti-concurrent editing) (8.x-1.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Types
fa: انواع

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: General
fa: عمومی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: disable
fa: غیرفعال کردن

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Break lock
fa: شکستن قفل

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
