Content locking (anti-concurrent editing) (8.x-2.3) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Disabled
ar: معطل

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Types
ar: الأنواع

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: General
ar: عام

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: disable
ar: تعطيل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Break lock
ar: كسر القفل

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
