Content Model & Site Documentation (1.0.12) - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Filters
az: Filtrlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: unlimited
az: limitsiz

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Transition
az: Keçid

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Language code
az: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Module name
az: Modul adı

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Required field
az: Tələb olunan sahə
