Content Model & Site Documentation (1.0.33) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Bundle
ur: بنڈل
