Content Model & Site Documentation (1.0.37) - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Total
lt: Iš viso

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Details
lt: Išsamiai

en: System
lt: Sistema

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Key
lt: Raktas

en: unlimited
lt: neribotas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Enabled modules
lt: Įjungti moduliai

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Permission
lt: Leidimai

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: @date by @username
lt: @username - @date
