Content Model & Site Documentation (1.0.8) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: Transition
ca: Transició

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Translatable
ca: Traduïble

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Maximum depth
ca: Profunditat màxima

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Config
ca: Configuració

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Required field
ca: Camp obligatori

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
