Content Model Documentation (1.0.8) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
