Content Model Documentation (1.0.8) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Translatable
sk: Prekladateľný

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Required field
sk: Požadované pole

en: Asc
sk: Vzostupne
