Content Model & Site Documentation (1.0.8) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Translatable
te: అనువదించదగిన

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Required field
te: తప్పనిసరి ఖాళీ
