Content Model & Site Documentation (1.0.8) - en to tr translation catalogue (63 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Project
tr: Proje

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Notes
tr: Notlar

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Field name
tr: Alan adı

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authoring information
tr: Yazarlık Bilgileri

en: unlimited
tr: limitsiz

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Entity
tr: Nesne

en: Revert
tr: Geri al

en: Transition
tr: Geçiş

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Document
tr: Belge

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Translatable
tr: Çevrilebilir

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Module name
tr: Eklenti adı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Cardinality
tr: Nicelik

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Required field
tr: Gerekli alan

en: Asc
tr: Artan

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
