Content Model Documentation (1.0.9) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Project
af: Projek

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -
